Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Small but with a big impact - this table lamp in a trendy mushroom shape brings retro vibes and timeless elegance to the fore. Its glossy finish in delicate ecru lends rooms a soft lighting mood and makes it a stylish eye-catcher on sideboards, bedside tables or side tables. Made of enameled steel, it not only impresses with its high-quality look, but also with its long-lasting stability. Particularly charming in combination with natural materials, soft textiles or minimalist furniture. A perfect choice for anyone who loves functional lighting with a design character.
- Small mushroom-shaped table lamp in light beige, 27 x 29 x 29 centimeters (H/W/D)
- In delicate ecru, with a glossy finish and its trendy shape, this lamp is a timeless design highlight
- Made of robust steel and enameled, the light is particularly robust and durable
- Works as a bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, socket E14, number of bulbs 1, max. 15 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 27 cm |
| Anchura | 30 cm |
| Profundidad | 30 cm |
| Peso | 1.62 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige |
|---|---|
| Details: | cobertura textil, con cable, extras, hecho a mano, largo del cable, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Base: Acero esmaltado, Pantallas: Acero esmaltado, 200 cm largo del cable, hecho a mano, interruptor de palanca con cable, cable cobertura textil, parcialmente desmontado, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Oficina |
| Serie: | Mushroom |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse