Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A golden mushroom for the table. This stylish table lamp is an enrichment for every interior. The ideal accessory to set a highlight on the table, a sideboard or on the shelf, as well as to enhance the ambience.
- Medium-sized, brass-coloured table lamp in mushroom shape, made of steel and with a cylindrical base
- handmade
- A glamorous, shimmering matt highlight, which fits perfectly into every furnishing style due to its clear, timeless form
- Thanks to the golden lampshade, the table lamp provides a warm, atmospheric light
- Golden hour: looks good on dressers, sideboards and as a bedside table light
- A cool eye-catcher even when the light is switched off
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 40 cm |
| Anchura | 25 cm |
| Profundidad | 25 cm |
| Peso | 1.73 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Natural, Oro |
|---|---|
| Details: | cobertura textil, con cable, extras, hecho a mano, largo del cable, parcialmente desmontado, soporte - pie, tulipas |
| Imprimir catálogo: | aceron recubierto de latón, 200 cm largo del cable, tulipas, soporte - pie, hecho a mano, interruptor de palanca con cable, cable cobertura textil negro, entrega parcialmente desmontado, |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Habitación: | Dormitorio, Salón |
| Serie: | Loungy |
| Temporada: | Saison2019-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Retro Elegance |
| Calendario de marketing: | Octubre |
Valoraciones
Conectarse