Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Small investment, big effect: with a charming table lamp like this, you can immediately bring a breath of fresh air into your living room furnishings. Josy plays with retro appeal and is a perfect eye-catcher for any modern interior style. However, this table lamp is much more than just a stylish home accessory. It is made of metal with an enamel coating, giving it a high-quality look.
- Large table lamp in black and white with a round shade, 51 x 30 x 30 centimetres (H/W/D)
- Exquisite lighting with individual charm for the sideboard, bedside table or side table
- This table lamp offers all-round quality, featuring solid steel with enamel and titanium coating
- The lamp shows real character with its design, and is a statement of an individual furnishing style
- Bulb 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 W, (bulb not included)
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 51 cm |
| Anchura | 30 cm |
| Profundidad | 30 cm |
| Peso | 2.6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco, Negro |
|---|---|
| Details: | cobertura textil, con cable, extras, hecho a mano, largo del cable, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Acero esmaltado, 200 cm largo del cable, 30 cm Ø tulipas, hecho a mano, interruptor de palanca con cable, cable cobertura textil, desmontado, |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | JosyLeuchten |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Calendario de marketing: | Octubre |
Valoraciones
Conectarse