Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
The way the cute golden bunny supports the lampshade in a charming way. Such favourite pieces add a lot of personality and are the reason why an apartment becomes a home.
- The table lamp in the shape of a bunny is a real collector's item with a lot of heart
- The elegant gold look turns the bunny into a chic style element
- With such a sweet creature on the bedside table you're sure to have pleasant dreams
- It's great when lamps can be decorative and also radiate cosy indirect light
- Also ideal as a sculptural piece on a sideboard - also available in other versions
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 68.2 cm |
| Anchura | 23 cm |
| Profundidad | 26 cm |
| Peso | 2.56 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco, Oro |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, largo del cable, parcialmente desmontado, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Poliresina, Barra: Acero pulverizado, Pantallas: 100 % Lino, Cable: 166 cm largo del cable, 25 x 23 x 23 cm tulipas, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico Negro, parcialmente desmontado, |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Habitación: | Dormitorio |
| Serie: | TL Rabbit |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Calendario de marketing: | Febrero, Marzo, Abril, Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse