Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This adorable table lamp with bunny figure adds a playful elegance to any room. Ideal for the bedroom, living room or children's room, it creates a cozy atmosphere and is also a decorative eye-catcher. Original lights such as these bring individuality to the interior and create a special mood. They break up the monotony and bring the home to life - a must for anyone who wants to add that certain something to their home style.
- Original table lamp in white and pink, 50 x 17 x 20 centimetres (H/W/D)
- The white rabbit wears a soft pink lampshade as a skirt
- High-quality shade made of 100% linen on a sturdy frame made of durable polyresin
- Serves faithfully as a bedside lamp and sweetens up any dresser as a decoration
- 230 V, socket E14, number of bulbs 1, max. 5 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 50 cm |
| Anchura | 17 cm |
| Profundidad | 20 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco, Rosa |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, desmontado, extras, largo del cable, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Poliresina, Pantallas: 100 % Lino, : Acero pulverizado, 165 cm largo del cable, 17 cm Ø tulipas, 13,50 cm Ø tulipas, 18,80 cm tulipas, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, desmontado, |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | TL Rabbit |
| Temporada: | Saison2021-2 |
| Calendario de marketing: | Febrero, Abril, Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse