Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A cute frog sculpture as a table lamp with a high degree of charm. Neutral colours and a premium shade made of pure linen make this witty lamp an eye-catcher in any ambience.
- Sweet frog sculpture as a table lamp with a great deal of charm.
- An original lighting project in the whole apartment, from bedroom to hallway.
- The neutral stone grey and white colour scheme ensures good compatibility with every style of interior design.
- Can be kissed - but the prince is not included in the scope of delivery.
- Many other original table lamps with animal figures from pug to bunny are available from the shop.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 58 cm |
| Anchura | 23 cm |
| Profundidad | 29 cm |
| Peso | 2.35 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Gris, Negro |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, largo del cable, parcialmente desmontado, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Poliresina, Barra: Acero pulverizado, Pantallas: 100 % Lino, Cable: 200 cm largo del cable, 25 x 23 x 23 cm tulipas, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico Negro, parcialmente desmontado, |
| Especiales: | Deals, En stock, PRIMA |
| Habitación: | Dormitorio |
| Serie: | Animal |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Topic: | Christmas, Home Office |
| Calendario de marketing: | Febrero |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse