Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A playful design highlight that not only brings light into the darkness, but also charmingly inspires. The lovingly detailed bunny in shiny gold conjures up a warm atmosphere, while the milky white glass shade gently diffuses the light and creates a cozy atmosphere. Ideal as an unusual bedside lamp or as a decorative light source in the hallway or living room, the lamp adds a touch of playful elegance to any room. It looks particularly harmonious in combination with natural materials, soft textiles or modern home accessories - a charming accessory for anyone who loves character and comfort.
- Unique table lamp bunny in gold, 34 x 18 x 26 centimeters (H/W/D)
- A cute bunny, richly detailed and all in gold, charmingly provides light in the dark
- The milky white glass shade provides pleasant light and creates a harmonious atmosphere
- Functions as a charming bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 34 cm |
| Anchura | 18 cm |
| Profundidad | 26 cm |
| Peso | 2.28 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,08 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | cobertura textil, con cable, extras, largo del cable, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Elementos decorativos: Poliresina, Pantallas: Vidrio Tintado, 200 cm largo del cable, interruptor de palanca con cable, cable cobertura textil, parcialmente desmontado, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Oficina |
| Serie: | Animal |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse