Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A real color highlight that immediately puts you in a good mood with its lively geometric patterns. The charming lampshade combines playful triangles in fresh tones and provides a warm, pleasant light that fills rooms with energy and personality. On a sideboard or as a stylish companion on a desk, this lamp adds a modern touch and creates lively accents in the living area. Perfect for freshening up minimalist interiors with a creative burst of color or making a colorful statement in an urban home. Functionality meets unmistakable style here.
- Unusual table lamp in pink, 45 x 27 x 27 centimeters (H/W/D)
- The geometrically shaped lampshade harmoniously and shimmeringly combines shades of pink, blue and white
- The sculptural steel base with a shiny pink finish underlines the creative design of the lamp
- Also works perfectly as a bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 27 cm |
| Profundidad | 27 cm |
| Peso | 0.9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, desmontado, extras, largo del cable, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Base: Acero lacado, Pantallas: Poliéster, largo del cable, tulipas, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, desmontado, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Coachella |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse