Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
How do you create an exclusive and special ambience in rooms? One solution is luminaires that are not only functional, but could also win a design award. Like this table lamp, which has a very decorative character as a lighting object. It provides indirect, atmospheric light. The KARE lamp also scores points with its colors, which appear harmonious and natural. Give your bedroom more atmosphere with Balloon Dance as a bedside lamp. Or enchant your hallway and living room with it.
- Spectacular table lamp with four glass shades, 48 x 48 x 48 centimeters (H/W/D)
- Four semi-transparent glass shades shimmer in natural shades of color and are reminiscent of floating balloons
- The brass-coated steel finish is elegant and high-quality
- Die ausgefallende Lampe spendet sanftes, indirektes Licht im Wohnbereich oder auf dem Nachttisch
- 230 V, socket E27, number of bulbs 4, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 55 cm |
| Anchura | 48 cm |
| Profundidad | 48 cm |
| Peso | 6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,11 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor, Oro |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, largo del cable, parcialmente desmontado, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Base: Aceron recubierto de latón, Soporte: Aceron recubierto de latón, Pantallas: Vidrio Recubierta, 220 cm largo del cable, 26 x 15 x 15 cm tulipas, 18,50 x 16,50 x 16,50 cm tulipas, 19 x 15 x 15 cm tulipas, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico Negro, Pantallas: parcialmente desmontado, |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Balloon Dance |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern |
| Topic: | Christmas |
Valoraciones
Conectarse