Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This table lamp creates an atmospheric ambience with a special character in both indoor and outdoor areas. The rabbit design in gold adds a charming accent and attracts
everyone's attention – whether at dinner under the open sky or in the living room or bedroom. Thanks to its rechargeable battery, it can be used flexibly outdoors and creates a
special effect on the terrace, balcony, or in the garden. The soft lighting can be adjusted to different moods with 3 brightness levels, creating exactly the right atmosphere for the
moment, from a delicate glow to bright lighting. Wireless and versatile, this design object can be easily moved from one location to another. A lamp that not only provides light
but also creates atmosphere – decorative, functional, and full of extravagance.
- Dimmable outdoor table lamp in rabbit design with rechargeable battery in gold, 29 x 11 x 11 centimeters (H/W/D)
- A cute rabbit in shiny gold wears the lampshade as a skirt here
- Touching the rabbit turns the lamp on and off and adjusts it between three brightness levels
- Thanks to the rechargeable battery, it can be used flexibly in the garden, on the balcony or terrace—or indoors as a charming light source, IP54, Safety Extra Low Voltage (SELV),
- 230 V, LED bulb type, max. 3 watts, bulb included, bulb not replaceable, 2200 mAh rechargeable battery, operating time 2.5 – 4.5 hours, delivered without power supply
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 29 cm |
| Anchura | 11 cm |
| Profundidad | 11 cm |
| Peso | 0.74 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, largo del cable, montado, protegido contra el agua, regulable, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Poliresina, Pantallas: Acero lacado, 150 cm largo del cable, 7,80 cm tulipas, protegido contra el agua, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, montado, regulable, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Oficina |
| Serie: | TL Rabbit |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse