Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Create just the right mood: with its warm brassy shine and retro lightbulb Goblet immediately adds a touch of cosiness to the room. It harmonises well not only with rustic wood in the chalet or country house style, but also with other interiors.
- Dainty pendant luminaire with a touch of retro look and warm light
- On its own in a small hallway
- even more striking in long corridors as a trio hung in a row
- The light radiates downwards - delicately tinted by the coloured glass shade
- The matt brass coating of the steel shade gives the lamp a nostalgic flair
- Also available as a table lamp
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 142 cm |
| Anchura | 27 cm |
| Profundidad | 27 cm |
| Peso | 1.61 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | cobertura textil, extras, largo del cable, montado, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Pantallas: vidrio tintado, Montura: aceron recubierto de latón, 120 cm largo del cable, 20 x 27 x 27 cm tulipas, cable cobertura textil, montado, |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Goblet |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse