Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A touch of retro meets modern art form: this glass decorative object combines an organic shape with a high-contrast black and white look, making it an expressive highlight in the room. The playful pattern creates graphic tension and is ideal for styling with monochrome interiors or clean lines. As a soloist on consoles or in an ensemble with minimalist accessories, it creates an artistic look with gallery flair. Glass vases with a striking design not only set the scene for flowers, but also add a touch of creative extravagance to the ambience.
- Patterned glass vase in black, 26.5 x 23.5 x 23.5 centimeters (H/W/D)
- The black vase impresses with its abstract pattern and organic structure
- Made from colored glass, the vase catches the light in a special way
- Whether as a soloist or with flowers - this designer vase is guaranteed to attract admiring glances
- Each vase is handcrafted in great detail and is unique
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 26.5 cm |
| Anchura | 23.5 cm |
| Profundidad | 23.5 cm |
| Peso | 2.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | Vidrio Tintado, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | Deals, En stock, PRIMA |
| Serie: | Volante |
| Temporada: | Saison2024-1 |
| Topic: | Wild Summer |
Valoraciones
Conectarse