Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A touch of retro meets modern art form: this glass decorative object brings stylish excitement to the interior with its organic silhouette and warm amber coloring. The transparent shade creates cosy light reflections and harmonizes particularly well with gold accents, dark wood or natural textiles. Whether as a single piece on sideboards or in a creative mix with other glass vases - the design attracts everyone's attention. Decorative vessels with a sculptural character lend depth to rooms and transform floral arrangements into expressive eye-catchers.
- Patterned glass vase in orange, 26.5 x 23.5 x 23.5 centimeters (H/W/D)
- The amber-colored vase impresses with its abstract pattern and organic structure
- Made from colored glass, the vase catches the light in a special way
- Whether as a soloist or with flowers - this designer vase is guaranteed to attract admiring glances
- Each vase is handcrafted in great detail and is unique
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 26.5 cm |
| Anchura | 23.5 cm |
| Profundidad | 23.5 cm |
| Peso | 2.1 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Amarillo |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | Vidrio Tintado, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | Deals, En stock, PRIMA |
| Serie: | Volante |
| Temporada: | Saison2024-1 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Julio |
Valoraciones
Conectarse