Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A playful highlight with a contemporary twist: this vase made of colored glass attracts everyone's attention with its soft, milky white hue and elegant curves. The removable lid in a cute bunny shape transforms the vessel into a charming statement piece that goes far beyond the classic flower vase. Versatile in use, it complements both minimalist and eclectic interiors and creates fresh accents on shelves or sideboards. Whether with fresh cut flowers or as a decorative element on its own, this eye-catcher brings playful lightness and a touch of humor to the home.
- Cute vase with stopper in cream-white, 34 x 14 x 14 centimetres (H/W/D)
- The vase made of colored glass impresses with its curved silhouette in delicate cream-white
- Thanks to its removable lid in a cute bunny look, the vase also works as a charming decorative object
- The narrow neck is perfect for delicate bouquets or impressive
- Each flower vase is unique and handcrafted
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 34 cm |
| Anchura | 14 cm |
| Profundidad | 14 cm |
| Peso | 2 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Amarillo |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | : Vidrio Tintado, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Serie: | Toja |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse