Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
With its semi-transparent finish in bright yellow, this vase immediately brings a good mood to the interior. The beautifully shaped silhouette lends it a natural lightness, while the sunny glass provides fresh accents - ideal for stylishly showcasing colorful flowers or delicate branches. As a single eye-catcher or in a duo with clear or tinted glass vases, it creates a lively interplay of color, light and shape. It looks particularly charming in combination with light-colored wooden furniture, natural textiles or clean, white surfaces. A decorative highlight that harmoniously combines freshness and design.
- Yellow glass vase, 28 x 12 x 12 centimetres (H/W/D)
- With its semi-transparent finish in bright yellow, this vase brings a good mood to the interior
- Made of colored glass, the flower vase catches the light in a special way
- The narrow neck is perfect for delicate bouquets or impressive dry arrangements
- Each vase is unique and handmade
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 28 cm |
| Anchura | 12 cm |
| Profundidad | 12 cm |
| Peso | 0.35 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Amarillo |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | : Vidrio Tintado, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Serie: | Toja |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse