Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A fruity splash of color with artistic flair: this purple vase captivates with its vibrant strawberry details, which lend the arrangement a playful touch. Made from dolomite and finished with a finely glazed surface, this handmade, one-of-a-kind piece combines natural elegance with high quality. Whether as an eye-catching piece on the sideboard, a stylish highlight on the console table, or a decorative element on the dining table, the vase adds fresh accents everywhere and brings life to the interior. Perfect for charmingly showcasing flowers and dried bouquets, it also makes an original gift.
- Purple vase with red strawberry details, 30 x 25 x 25 centimeters (H/W/D)
- This flower vase impresses with its detailed 3D appliqués in the form of bright red strawberries
- Adds fruity splashes of color to sideboards, consoles, or dining tables
- Made from dolomite, the vase impresses with its high-quality, ceramic-like finish
- Each piece is unique, carefully handcrafted, and makes a charming gift idea
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 30 cm |
| Anchura | 25 cm |
| Profundidad | 25 cm |
| Peso | 2.25 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Violeta |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, cantidad relleno, hecho a mano, no apto para lavavajillas, no apto para uso alimentario, no apto para uso en microondas |
| Imprimir catálogo: | Dolomita pintado a mano, hecho a mano, cada pieza es única, cantidad relleno, no apto para uso en microondas, no apto para lavavajillas, no apto para uso alimentario |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Comedor |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse