Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This enchanting porcelain vase will seduce you with its fruity design - the vase has been decorated with sweet strawberries! Its playful freshness will bring a touch of summer and freshness into your home. Whether on the dining table, in the living room or as a special gift, the strawberry vase is a real head-turner and will add a cheerful touch to any room. Perfect for flower arrangements or as an original decorative piece!
- Small, red vase with strawberry decoration, 24 x 21 x 21 cm (H/W/D)
- Crafted by hand, making each piece unique
- An original flower vase made of glazed porcelain
- Perfect for fresh and fruity flower arrangements
- Such gorgeous flower vases should always be cleaned by hand
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 25 cm |
| Anchura | 21 cm |
| Profundidad | 21 cm |
| Peso | 3.6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Rojo |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | Porcelana glaseada, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Serie: | Strawberries |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse