Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
With its elegant, matt surface and warm, matt coloring, this glass vase will be the stylish focal point of any interior. The dark grey steel base gives it a cool industrial charm that harmonizes perfectly with modern or minimalist interiors. Whether as a solo statement or in combination with floral arrangements - this vase is a real must-have for anyone who likes subtle sophistication.
- Brown glass vase, 26 x 16 x 16 centimeters (h/w/d)
- This glass vase will brighten up any bouquet with its matt finish and beautiful amber tone
- The dark grey steel base creates a modern industrial look
- An eye-catcher on the dresser, shelf or dining table, even without flowers
- Each vase is a unique mouth-blown piece
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 26 cm |
| Anchura | 16 cm |
| Profundidad | 16 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,11 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Marrón, Negro |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, inflado a mano, no apto para lavavajillas |
| Imprimir catálogo: | : Acero pulverizado, : Vidrio Tintado, cada pieza es única, inflado a mano, no apto para lavavajillas |
| Especiales: | Deals, En stock, US-Fit |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Noble |
| Temporada: | Saison2023-1 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Valoraciones
Conectarse