Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Glass vases and decorative glass bowls radiate a fresh, modern flair. Stained and brightly coloured glass is particularly on trend. This flower vase will add a subtle, cheerful splash of colour to Scandinavian interior styles and is sure to enhance your personal living ambience. Whether decorated with succulents or with attractive individual flowers, this bowl-shaped vase will always bring joy.
- Pink glass vase in a low rounded shape, 32 x 32 x 13 cm (H/W/D)
- This masterpiece from our traditional glass workshop is handmade and therefore unique
- A gorgeous vase for adorning with flowers or as a decorative bowl for storage
- To make sure you can enjoy this glass object for many years, we recommend washing it by hand
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 20 cm |
| Anchura | 20 cm |
| Profundidad | 11 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Rosa |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, inflado a mano, no apto para lavavajillas |
| Imprimir catálogo: | Vidrio Tintado, cada pieza es única, inflado a mano, no apto para lavavajillas |
| Especiales: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Serie: | Grazioso |
| Temporada: | Saison2024-1 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario de marketing: | Febrero |
Valoraciones
Conectarse