Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A blooming highlight for your home: this blue vase enchants with delicate pink flower appliqués and green stems that bring fresh vitality to any room. Made of dolomite and finished with an elegant, ceramic-like surface, this handmade, one-of-a-kind piece combines aesthetic elegance with robust quality. Whether on the sideboard next to decorations, on the console table as a stylish eye-catcher, or as the centerpiece on the dining table, the vase adds lively splashes of color and charmingly enhances any interior. Perfect for artfully displaying flowers or dried bouquets and as an individual gift to delight someone special.
- Vase with floral details in blue and pink, 27 x 23 x 22.5 centimeters (H/W/D)
- This flower vase impresses with its detailed 3D appliqués in the form of lovely flowers
- Adds vibrant splashes of color to sideboards, consoles, or dining tables
- Made from dolomite, the vase impresses with its high-quality, ceramic-like finish
- Each piece is unique, carefully handcrafted, and makes a charming gift idea
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 27 cm |
| Anchura | 23 cm |
| Profundidad | 22.5 cm |
| Peso | 1.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,15 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Azul, Rosa |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, cantidad relleno, hecho a mano, no apto para lavavajillas, no apto para uso alimentario, no apto para uso en microondas |
| Imprimir catálogo: | Dolomita pintado a mano, hecho a mano, cada pieza es única, cantidad relleno, no apto para uso en microondas, no apto para lavavajillas, no apto para uso alimentario |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Comedor |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse