Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
With its harmonious silhouette and deep blue colour, this vase brings a breath of fresh air to any interior. The handcrafted glass object impresses with its curved shape, which looks great with or without a bouquet of flowers. As a soloist on a sideboard or combined with other decorative elements on a shelf, it creates stylish accents. It creates an exciting contrast in modern living spaces in particular and adds an artistic touch to the ambience. Ideal for anyone who wants to add a touch of elegance and individuality to their home with a unique design object.
- Unusual glass vase in blue, 33 x 15 x 15 centimetres (H/W/D)
- This vase impresses with its matt blue finish and organically shaped details
- Made from coloured glass, the vase catches the light in a special way
- A real eye-catcher - whether with a bouquet of flowers or as a soloist on sideboards and dining tables
- Each vase is a unique mouth-blown piece
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 33 cm |
| Anchura | 15 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 2.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,08 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Azul |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, inflado a mano, no apto para lavavajillas |
| Imprimir catálogo: | Vidrio Tintado, cada pieza es única, inflado a mano, no apto para lavavajillas |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Serie: | Buckle |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse