Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Like a blossoming bud, this pink vase unfolds its charm and breathes refreshing lightness into any arrangement. The flower-shaped body made of dolomite shines with a finely glazed surface, reminiscent of fine ceramics to the touch, and preserves cut flowers as stylishly as dried bouquets. Placed on a sideboard next to picture frames, as the centerpiece of a coffee table arrangement, or accompanied by scented candles on a console table, this unique piece adds a soft splash of color. Careful craftsmanship makes each piece unique—a thoughtful gift for interior design enthusiasts and anyone who wants to enjoy springtime feelings all year round.
- Pink vase in the shape of a flower, 20 x 21 x 7 centimeters (H/W/D)
- In the shape of an enchanting flower, the vase adds delicate accents
- In soft pink, it brings life to sideboards, consoles, or coffee tables
- Made from dolomite, the vase impresses with its high-quality, ceramic-like finish
- Each piece is unique, carefully handcrafted, and makes a charming gift idea
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 20 cm |
| Anchura | 21 cm |
| Profundidad | 7 cm |
| Peso | 0.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,17 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Rosa |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, cantidad relleno, hecho a mano, no apto para lavavajillas, no apto para uso alimentario, no apto para uso en microondas |
| Imprimir catálogo: | Dolomita pintado a mano, hecho a mano, cada pieza es única, cantidad relleno, no apto para uso en microondas, no apto para lavavajillas, no apto para uso alimentario |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Comedor |
| Serie: | Blossom Dream |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse