Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
As radiant as the morning sun, this unusual vase adds a bright accent to the living room. The harmonious color scheme in warm yellow gives every flower arrangement a fresh, lively look. Its artistic shape makes it an expressive design statement even without floral decoration. The glossy surface reflects the light and brings modernity to Scandinavian, minimalist or eclectic interiors. Perfect as a stylish highlight on a side table, on a shelf or as the centerpiece of an elegant table setting.
- Extraordinary vase in yellow, 35 x 13 x 13 centimeters (H/W/D)
- The flower vase delights with its soft color gradient in delicate pastel colors
- The unusual shape makes bouquets or dry arrangements shine
- Made of enameled steel, the design object impresses with its shiny surface and robust finish
- A stylish color accent on the side table, on the shelf or as a table decoration, even without flowers
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 35 cm |
| Anchura | 13 cm |
| Profundidad | 13 cm |
| Peso | 1 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,04 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Naranja |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | Acero esmaltado, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Rici |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse