Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A touch of the avant-garde for style-conscious interiors: this vase combines minimalist design with artistic sophistication. The transparent glass is complemented by black and semi-transparent accents that are reminiscent of abstract ink drawings and add a modern touch to any room. Whether as a stand-alone piece on a sideboard or in combination with other decorative elements - it sets stylish accents and blends harmoniously into various interior styles. Particularly effective in combination with delicate floral arrangements or as a soloist in a minimalist setting. Ideal for anyone who wants to give their home a stylish and modern atmosphere with an unusual accessory.
- Glass vase in black and white, 36 x 21 x 21 centimeters (H/W/D)
- Impresses with its organic design and curved details in black and milky white
- Works with fresh flowers, dried arrangements or on its own as a decorative object
- Brings a zest to sideboards, chests of drawers or dining tables and can be integrated into any interior style
- Each glass vase is mouth-blown and truly unique
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 36 cm |
| Anchura | 21 cm |
| Profundidad | 21 cm |
| Peso | 3.45 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,13 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro, Transparente |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, inflado a mano, no apto para lavavajillas |
| Imprimir catálogo: | Vidrio Tintado, cada pieza es única, inflado a mano, no apto para lavavajillas |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Balance |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse