Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A gem with symbolic power! This artistic sculpture combines humor and meaning in an expressive design. The two detailed pigs stand for happiness, wealth and carefree joie de vivre - a stylish tribute to positive moments. Painted by hand and made of high-quality polyresin, the golden decorative figurine impresses with its elegant look. Perfect as a highlight on the sideboard, combined with natural materials or as a charming eye-catcher on the bookshelf. A gift with character for anyone who loves unusual home accents!
- Decor figurine in gold, 19.5 x 11 x 20.5 centimeters (H/W/D)
- The two detailed pigs are an amusing eye-catcher
- Pigs symbolize happiness and prosperity and remind us of positive moments in life
- Made from dimensionally stable polyresin and painted by hand
- An original gift idea for animal lovers and decoration fans
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 19.5 cm |
| Anchura | 11 cm |
| Profundidad | 20.5 cm |
| Peso | 0.95 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, pintado a mano |
| Imprimir catálogo: | Objeto: Poliresina, pintado a mano, |
| Especiales: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Serie: | Party |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Topic: | Valentines Day |
Valoraciones
Conectarse