Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This delightful decorative figurine of two hares entwined around each other brings a zest for life and a special touch to any home. The artfully designed pair impress with their delicate details and charming charisma. Ideal as a lovely eye-catcher on tables, shelves or window sills, it harmonizes perfectly with modern, playful or romantic furnishing styles. The elegant shape and subtle design make the figurine a versatile accent in any room. A warm eye-catcher for any interior.
- Decorative figurine rabbit in white and gold, 24.5 x 14.7 x 11.5 centimeters (H/W/D)
- The lovingly designed rabbit figurine symbolizes security and lends a warm atmosphere to any room
- Thanks to the detailed design, the sculpture is a charming eye-catcher on sideboards or shelves
- Perfect as a seasonal Easter decoration or all year round as a cute highlight in living rooms and bedrooms
- An ideal gift idea for animal lovers and decoration fans
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 25 cm |
| Anchura | 15 cm |
| Profundidad | 11.5 cm |
| Peso | 0.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco, Oro |
|---|---|
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Temporada: | Saison2017-2 |
| Topic: | Spring Selection, Valentines Day |
| Calendario de marketing: | Febrero, Marzo, Abril |
Valoraciones
Conectarse