Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Think big! This slogan applies not only to many situations in life, but also to decoration. This great ape needs a large habitat - such as a spacious entrance, a grand staircase or a hotel or restaurant lobby to leave a lasting impression on guests and customers. Has proved to be a popular Instagram motif!
- Life-size gorilla figure in a golden outfit - a sought-after selfie and Instagram motif in every entrance hall ,Acts as security and porter for the hipster hotel, or creative director in a communications agency
- A butler for all those who can afford a villa or a large house
- An XXXL decorative object in the jungle look, preferably residing in an ambience made up of countless decorative exotic plants
- Large selection of variants available in the shop
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 180 cm |
| Anchura | 130 cm |
| Profundidad | 100 cm |
| Peso | 115 kg |
| Volumen (empaquetado) | 2,48 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | fibra de vidrio, capacidad de carga máxima, entrega montado, |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Serie: | Gorilla XXL |
| Temporada: | Saison2020-2 |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse