Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
An elephant couple that radiates love, friendship and trust as a decorative figure. A beautiful gift idea!
- An elephant couple that radiates love, friendship and family spirit as a decorative figure.
- Lovingly designed facial features and realistic details.
- A wonderful gift idea for cherished friends, mothers, fathers, grandmothers and grandpas.
- For collectors of elephant figures, as an exotic decoration to match the jungle look.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 36 cm |
| Anchura | 22 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 1.33 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Gris, Plata |
|---|---|
| Especiales: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Topic: | Christmas, Valentines Day |
| Calendario de marketing: | Febrero, Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse