Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This delightful decorative figurine not only brings a cheerful bear into your home, but also a refreshing splash of color. The shiny, dark red balloon adds a lively accent to the room and creates a playful contrast to minimalist pieces of furniture. Perfectly placed on sideboards, chests of drawers or side tables, this handcrafted figurine brings a pleasant lightness and timeless elegance to the interior. An ideal eye-catcher that harmoniously combines modern and classic styles.
- Decor figurine in black with red details, 72 x 15 x 15 centimetres (h/w/d)
- This charming decorative figurine shows a cute bear holding a red balloon and radiating pure joy
- The figure is made of durable polyresin with a shiny, high-quality look
- The shiny dark red balloon sets colorful accents on sideboards, chests of drawers or side tables
- Handcrafted, each piece is unique with its own personal charm
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 72 cm |
| Anchura | 15 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 1.9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Gris, Negro, Oro |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | : poliresina, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Serie: | Balloon |
| Temporada: | Saison2022-2 |
| Topic: | Christmas, Mothers Day, Valentines Day |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse