Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Add a touch of colour to your home with this decorative canine figure in vibrant orange and pink. With its stylish shades, the hand-painted dog made of artificial stone will add fresh flair to any shelf or sideboard. An ideal gift for dog enthusiasts and a unique accessory that is not only eye-catching but also guaranteed not to make a mess!
- Black metal side table, 54 x 55 x 28 cm (H/W/D)
- This dog wearing sunglasses will spice up any shelf or sideboard with its bright colours
- A must-have and the perfect gift idea for all dog lovers
- Your four-legged friend made of artificial stone is hand-painted
- A unique decorative figure, and completely house-trained!
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 37 cm |
| Anchura | 23.5 cm |
| Profundidad | 43 cm |
| Peso | 2.9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Naranja, Rosa |
|---|---|
| Details: | montado, pintado a mano |
| Imprimir catálogo: | Poliresina, montado, pintado a mano |
| Especiales: | Deals, En stock, PRIMA |
| Serie: | Fashion Animal |
| Temporada: | Saison2023-2 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Febrero, Julio |
Valoraciones
Conectarse