Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A modern wall mirror that makes a bold design statement with its clean geometry and stylish coffee brown color. The striking, graphic-looking frame made of titanium-coated steel gives the mirror an elegant depth and adds contemporary accents to any wall. Whether in the hallway as a stylish welcome, in the bedroom as an elegant detail, or in the living room as a reflective eye-catcher. The framed design emphasizes modern room concepts and brings structure and lightness to a wide variety of interiors.
- Modern wall mirror with steel frame in coffee brown, 120 x 120 x 3 centimeters (H/W/D)
- The geometric frame of the mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Framed mirror for hallways, bedrooms, and living rooms, whose graphic design adds modern accents
- Each mirror is a unique piece, carefully crafted by hand
- Easy hanging thanks to the pre-mounted wall hooks
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 120 cm |
| Anchura | 120 cm |
| Profundidad | 8 cm |
| Peso | 12.3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,20 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Reflectante |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano, horizontal y vertical, superficie de espejo |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Acero recubierto de titanio, para montaje en pared horizontal y vertical, hecho a mano, cada pieza es única, 110 - 110 cm superficie de espejo |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Octagon |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern |
| Calendario de marketing: | Julio |
Valoraciones
Conectarse