Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A radiant focal point with a wow effect: this wall mirror in the iconic sunray design sets stylish accents with a pinch of extravagance. The matt black frame gives the look a modern, graphic touch and makes the model an eye-catcher in any room. Whether above the sideboard, in the entrance area or as a decorative highlight in the bedroom - the round mirror visually opens up the ambience and adds depth and texture to the wall. Particularly effective in combination with light-colored walls, natural materials or golden accessories. A design object that shows character - from minimalist to maximum glamor.
- Round wall mirror with unusual frame in black, 122 x 111 x 10 centimeters (H/W/D)
- The mirror sets fascinating accents with its eye-catching frame in a matt black finish
- Perfect as a stylish highlight in the hallway, living room or bedroom for more brightness and depth
- The frame is made of easy-care, robust steel and powder-coated
- Easy to hang thanks to the pre-assembled wall hooks
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 120 cm |
| Anchura | 120 cm |
| Profundidad | 3 cm |
| Peso | 24 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,26 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | horizontal y vertical, superficie de espejo |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: 99 cm Ø Acero pulverizado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, para montaje en pared horizontal y vertical, superficie de espejo |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Temporada: | Saison2024-2 |
Valoraciones
Conectarse