Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This wall mirror is a real design highlight that brings light, depth and elegance to any room. The shiny silver frame with a three-dimensional structure sets exciting accents and underlines the sophisticated, modern flair. Made of high-quality stainless steel, it combines timeless aesthetics with long-lasting quality. Whether mounted horizontally or vertically, in the hallway as an eye-catcher, in the bedroom as a stylish accessory or in the living room for more space - a real statement piece for modern, glamorous or minimalist living concepts.
- Large wall mirror with modern frame in silver, 180 x 90 x 2 centimeters (H/W/D)
- The three-dimensional design of the shiny silver frame creates an extraordinary, modern look
- The frame of the full-length mirror made of robust stainless steel is a unique handmade item
- A mirror for hallways, bedrooms and living rooms with a geometric design to suit any room
- Suitable for horizontal and vertical wall mounting
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 180 cm |
| Anchura | 90 cm |
| Profundidad | 2 cm |
| Peso | 27.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,29 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata, Reflectante |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano, horizontal y vertical, montado, superficie de espejo |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Acero inoxidable lacado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, para montaje en pared horizontal y vertical, hecho a mano, cada pieza es única, montado, 155,70 x 65 x 7,50 cm superficie de espejo |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Serie: | Caldera |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Tendencias: | Modern Times |
| Tendencias 2: | Modern – Loft |
| Topic: | Christmas, Home Office |
Valoraciones
Conectarse