Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A wall mirror that impresses with its unusual shape and stylish finish. The trapezoidal silhouette gives the room an exciting dynamic, while the gold-colored frame with titanium-coated surface adds a modern touch. Perfect for hallways, bedrooms or living rooms - it brings light into play and makes rooms appear larger. Particularly effective as a single wall highlight or in combination with warm natural tones and simple furniture for a stylish contrast.
- Wall mirror with brown frame in trapezoid shape, 65(45)x160x6.5 centimeters (W/H/D)
- The frame of the full-length mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Modern mirror for hallways, bedrooms and living rooms, whose geometric design adds dynamism to any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 153 x 58 cm mirror surface
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 160 cm |
| Anchura | 65 cm |
| Profundidad | 6 cm |
| Peso | 12 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Reflectante |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano, superficie de espejo, vertical |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Acero recubierto de titanio, para montaje en pared vertical, hecho a mano, cada pieza es única, uso vertical vertical, 153 - 58 cm superficie de espejo |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Arezzo |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Tendencias: | Elegance, Modern Times |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
Valoraciones
Conectarse