Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This round wall mirror with its coffee-brown frame brings a breath of fresh air into any home. The titanium-coated steel creates a modern yet warm look. The balanced design fits wonderfully in the hallway, bedroom or living room and blends harmoniously into any interior. Whether as the focal point of a clear wall design or as a calm contrast to bold colors - this mirror makes rooms appear larger and adds a balanced touch to any room.
- Round wall mirror with brown frame, Ø100 centimeters
- The frame of the mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Modern mirror for hallways, bedrooms and living rooms, whose round design lends harmony to any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 90 centimeters in diameter
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 100 cm |
| Anchura | 100 cm |
| Profundidad | 6 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,17 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Reflectante |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano, superficie de espejo, vertical |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Acero recubierto de titanio, para montaje en pared vertical, hecho a mano, cada pieza es única, 90 - 90 cm Ø superficie de espejo |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Arezzo |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Tendencias: | Elegance, Modern Times |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
| Topic: | Fathers Day |
Valoraciones
Conectarse