Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This rectangular wall mirror has a clean, modern look. The brown frame made of titanium-coated steel blends perfectly into any contemporary interior. Whether in the hallway, bedroom or living room - its geometric design can be combined in a variety of ways. The mirror adds a fresh touch and makes rooms appear larger. It's ideal for adding sparkle to minimalist furniture or as an accent in an urban setting. A real eye-catcher that combines functionality and style.
- Rectangular wall mirror with brown frame, 120 x 80 x 6.5 centimeters (H/W/D)
- The frame of the mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Framed mirror for hallways, bedrooms and living rooms with a geometric design to suit any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 113 - 73 cm
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 120 cm |
| Anchura | 80 cm |
| Profundidad | 4 cm |
| Peso | 12.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,15 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Reflectante |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano, superficie de espejo, vertical |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Acero recubierto de titanio, para montaje en pared vertical, hecho a mano, cada pieza es única, uso vertical vertical, 113 - 73 cm superficie de espejo |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Arezzo |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Tendencias: | Elegance, Modern Times |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
| Topic: | Fathers Day |
Valoraciones
Conectarse