Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
An eye-catching wall mirror with a multi-layered frame that creates a fascinating depth effect thanks to its stepped shapes. The sophisticated gold finish gives the design a luxurious look and creates a lively interplay of light and shadow. This artistic gem brings warmth and elegance to any room. It harmonizes particularly effectively with modern, clear furniture or sets stylish accents as a contrast to opulent decorations. Perfect for visually opening up hallways, living rooms or bedrooms and adding a special touch to any ambience.
- Extraordinary wall mirror with golden frame, 112 x 100 x 4 centimetres (H/W/D)
- Adds dynamism to any room in an elegant way thanks to its geometric design
- The sophisticated frame in gold is made of robust solid wood and lacquered
- Perfect as an eye-catcher in the hallway, bedroom or living area - on its own or as part of a mirror gallery
- Easy to hang horizontally or vertically thanks to the pre-mounted wall hooks
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 112 cm |
| Anchura | 100 cm |
| Profundidad | 4 cm |
| Peso | 13.9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,14 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | horizontal y vertical, superficie de espejo |
| Imprimir catálogo: | : Vidrio Reflectante, Marco: Paulownia Madera maciza Lacado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Acabado natural, para montaje en pared horizontal y vertical, superficie de espejo |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Double Vision |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
Valoraciones
Conectarse