Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Practical functionality meets genuine sparkle: this round table mirror pays homage to the legendary disco ball and brings authentic dance floor flair to your interior with its detailed mosaic covering. The silver facets reflect light like a genuine club classic and conjure up sparkling highlights on your dressing table, console or sideboard. Perfect for adding a touch of party spirit to your daily styling routine – without the music. The sturdy metal base ensures stability, while the eye-catching design adds a touch of retro glamour and playful extravagance to any room. A decorative gem with a wink.
- Rectangular table mirror with disco ball design in silver, 25.5 x 18.5 x 3.5 centimetres (H/W/D)
- This standing mirror creates electrifying accents with its border of small disco balls
- Glitters and sparkles from every angle with its fine mosaic technique
- Placed on a dressing table, console table or in the hallway, it will put you in a good mood every day as you get ready
- The black base made of sturdy steel ensures stability
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 25 cm |
| Anchura | 18.5 cm |
| Profundidad | 3.5 cm |
| Peso | 0.63 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Reflectante |
|---|---|
| Details: | montado |
| Imprimir catálogo: | Marco: Polistirol espumado, Acero pulverizado, Superficie de espejo: 23 - 16 cm Vidrio Reflectante, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, Pie: Acero pulverizado, montado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Dormitorio |
| Serie: | Disco Balls |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse