Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This mirror can clearly show more than just the image of its counterpart: It brings the sun into the house and brings a touch of brightness even into the darkest room! Only when you take a closer look can you see that his rays are not real, but made of filigree steel tubes in gold!
- Sun mirror made of delicate steel tubes in gold
- Enlarges small rooms through its imposing size
- Brings the sun into the house daily and also looks very beautiful on colored walls
- Enchants a smile on the lips even with morning grumblers
- Also available in a version with black frame
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 132 cm |
| Anchura | 132 cm |
| Profundidad | 5 cm |
| Peso | 30 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,22 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | horizontal y vertical, superficie de espejo |
| Imprimir catálogo: | Cristal: vidrio reflectante, Marco: aceroinoxidable lacado, Pared trasera: tablero duro lacado, para montaje en pared horizontal y vertical, 62,50 cm Ø |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Corredor |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas |
| Calendario de marketing: | Julio, Diciembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse