Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A mirror that is more than just an eye-catcher: this wall-mounted mirror with golden details turns any wall into a highlight and makes rooms appear larger and brighter. Its unusual frame with a flowing, shiny gold structure is reminiscent of molten metal and creates an exciting contrast to the clear mirror surface. The artistic design adds a luxurious touch with an avant-garde flair to living rooms, bedrooms, and hallways. Leaning against the wall and securely mounted, this mirror makes a striking statement with its size and shape. Carefully crafted by hand, each piece is truly one of a kind. The design looks particularly harmonious with soft cream tones, dark wood, or modern accents in black and glass.
- Large wall mirror with unusual gold frame, 180 x 91 x 15.5 centimeters (H/W/D)
- Impresses with its striking frame featuring a three-dimensional, dynamic design in timeless gold
- A mirror for the hallway, bedroom, and living room, whose exclusive design adds dynamism to any room
- Each mirror is unique and carefully handcrafted—pure mirror surface 167–73 cm
- Suitable as a wall-mounted mirror - standing on the floor and screwed to the wall for safety
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 180 cm |
| Anchura | 91 cm |
| Profundidad | 15.5 cm |
| Peso | 23.2 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,44 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano, montado, superficie de espejo, vertical |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Acrilonitrilo butadieno acrílico, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, hecho a mano, cada pieza es única, montado, uso vertical vertical, 167 - 73 cm superficie de espejo |
| Serie: | Lava |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Glam |
| Topic: | Christmas, Home Office |
Valoraciones
Conectarse