Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Pure harmony without corners and edges. You don't need to be a feng shui fan to appreciate this wall mirror. Due to its shape it functions like an object for the wall and the soft, rounded shape looks very homely.
- Large, organically shaped mirror with narrow black steel frame - simple, but very effective!
- Fits dazzlingly over a chest of drawers or the dressing table in the bedroom as well as the coat rack in the hallway
- A great acquisition not only as a decorative object for the wall, but also as a mirror for a quick styling check of course!
- This designer mirror with sturdy steel frame fits easily into any furnishing style
- Mirrors bring more light into any room, especially opposite a window or hung in front of a lamp
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 90 cm |
| Anchura | 93 cm |
| Profundidad | 1.5 cm |
| Peso | 8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,08 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | horizontal, montado |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Acero pulverizado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, para montaje en pared horizontal, montado |
| Especiales: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Göteborg |
| Temporada: | Saison2019-1 |
| Calendario de marketing: | Enero, Julio |
Valoraciones
Conectarse