Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
You don't need to be a Feng Shui fan to like that wall mirror. Due to its shape it functions like a wall object and the soft, rounded shape looks very harmonious.
- Organic rectangular shaped wall mirror with narrow black steel frame - simple, but very effective!
- Fits dazzlingly over a chest of drawers or the dressing table in the bedroom or next to the coat rack in the hallway.
- A great acquisition not only as a decorative object - but also as a mirror for a styling check!
- This designer mirror with its sturdy steel frame easily fits into any furnishing style
- Placed opposite the window or hung next to a lamp, mirrors bring more light into any room
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 70 cm |
| Anchura | 71 cm |
| Profundidad | 1.5 cm |
| Peso | 5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,04 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | horizontal, montado |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Acero pulverizado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, para montaje en pared horizontal, montado |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Göteborg |
| Temporada: | Saison2019-1 |
| Calendario de marketing: | Enero, Junio, Julio |
Valoraciones
Conectarse