Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A statement in soft tones: with its harmonious shape and fine frame in modern greige, this round wall mirror brings a fresh touch to any wall. As a decorative highlight, it not only reflects light, but also style - perfect for visually opening up rooms and skillfully accentuating them at the same time. Whether in the hallway above a console, as an eye-catcher in the living area or as a stylish addition in the bedroom - its calm color scheme blends effortlessly into natural, urban or Scandinavian-inspired interiors. Particularly harmonious in combination with wood, linen or soft beige nuances. A design object with understatement and impact.
- Round wall mirror with frame in greige, 100 x 100 x 5 centimeters (H/W/D)
- The slim frame of the mirror in stylish greige is made of copper-plated steel
- Ideal for making rooms appear brighter and visually larger
- A mirror for hallways, bedrooms and living rooms with a simple design that harmonizes with any interior
- Easy to hang thanks to the pre-assembled wall hooks
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 100 cm |
| Anchura | 100 cm |
| Profundidad | 5 cm |
| Peso | 12.7 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,14 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Gris, Reflectante |
|---|---|
| Details: | hecho a mano, superficie de espejo |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Acero inoxidable pulido, hecho a mano, 98 cm Ø superficie de espejo |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Curve |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Calendario de marketing: | Noviembre |
Valoraciones
Conectarse