Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Bella is a great favourite, not just with purists but with all those who appreciate unadorned, rectangular mirrors because of their qualities as all-rounders. Especially when a filigree black aluminium profile gives them a stylish frame.
- A restrained, classical mirror series with black metal frame
- For the final outfit check at the coatrack or in the bedroom
- Great for narrow walls
- Visually enlarges small rooms such as the hallway
- Available in various sizes and can be mounted vertically or horizontally
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 180 cm |
| Anchura | 60 cm |
| Profundidad | 2.5 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,15 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | horizontal y vertical |
| Imprimir catálogo: | Cristal: Vidrio Reflectante, Marco: Aluminio lacado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Acabado natural, Suspensión: para montaje en pared horizontal y vertical |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Serie: | Bella |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Calendario de marketing: | Noviembre |
Valoraciones
Conectarse