Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A classic desk that would also go well with the interior of a luxury sailing yacht. The rod fittings and the graphic brass frame and dark ash veneer are a cool mix of the globetrotter style and modernism. Other furniture models from the Osaka series are available.
- Desk that looks very stylish thanks to the graphic brass-look frame
- The dark wood with its elegant metal fittings is given lightness by the metal frame
- A classic desk which becomes a timeless modern desk with the brass details
- A trendy piece for the home office - when it's not just supposed to look like work at home
- The new Asia style brings the world to your home
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 81 cm |
| Anchura | 138 cm |
| Profundidad | 60 cm |
| Peso | 36.3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,28 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Tablero de fibra densidad media Contrachapado, Fresno Chapa de madera Lacado, Tiradores: Acero inoxidable cepillado, Patas: Acero inoxidable cepillado, 40 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Oficina |
| Serie: | Osaka |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern |
| Topic: | Home Office |
| Calendario de marketing: | Mayo, Agosto |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse