Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
The furniture in our Brighton collection exudes the charm of the 1950s in a modern and stylish way. Characteristic wood grains and vertical front structures bring natural warmth and a dynamic look to your home. The handle-free front with practical push-to-open function ensures a clear, elegant overall appearance and comfortable handling in everyday use. Thanks to well-designed, flexible storage space, the pieces are not only visual highlights, but also real organisational talents. The matching desk perfectly rounds off the ensemble – with two drawers for writing utensils, technology or documents, it becomes a stylish workplace. Whether in the living area, bedroom or home office: with a simple chair and decorative accessories such as a table lamp or vase, you can effortlessly create a harmonious look.
- Modern desk in oak look with two drawers, 80 x 121 x 54.5 centimetres (H/W/D)
- With its clean lines and textured slatted fronts, this table brings stylish retro flair and dynamism to any interior
- Veneered oak characterises the desk with authentic wood grain and natural warmth
- Documents and writing utensils can be elegantly stored in two drawers with a practical push-to-open function
- Ideally placed in the living room or bedroom, the desk becomes a stylish home office or creative zone
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 80 cm |
| Anchura | 121 cm |
| Profundidad | 54.5 cm |
| Peso | 39.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,21 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Natural |
|---|---|
| Details: | altura ajustable, capacidad de carga máxima, desmontado, push-to-open |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Roble Tablero de fibra densidad media Contrachapado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, Frente de cajón: 2 x Roble Tablero de fibra densidad media Contrachapado, Estante: altura ajustable, 100 kg capacidad de carga máxima, desmontado, push-to-open |
| Habitación: | Oficina |
| Serie: | Brighton |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Cosy Living, Modern Times |
| Tendencias 2: | Cosy – Nature, Modern – Living |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse