Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Kein Text
- A splendidly large round wine cooler that will embellish the room like a decorative sculpture.
- It can even remain in place beyond festive occasions because it looks attractive even when it isn't needed for cooling
- A real collector's item with a glamorous attitude - and of course lots of arms!
- The octopus makes a particularly good impression as the centre piece of a large dining table
- It should definitely be used for flamboyant floral decorations - or for storing keys, mobile phones and the like
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 23 cm |
| Anchura | 49 cm |
| Profundidad | 42 cm |
| Peso | 2.7 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,11 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata |
|---|---|
| Details: | cantidad relleno, no apto para lavavajillas |
| Imprimir catálogo: | alumnio niquelado, 7200 ml cantidad relleno, no apto para lavavajillas |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Bar, Comedor |
| Serie: | Octo Crab |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Topic: | Christmas, Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Julio, Diciembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse