Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A touch of the exotic meets practicality: This playful wall coat rack with its charming monkey family brings a touch of zest to the hallway or dressing area. Whether as a humorous detail in the entrance area or as an unusual highlight in the guest room - the artistically crafted figures made of solid artificial stone create stylish accents. Four hooks provide space for jackets, bags or accessories and turn the wall into a decorative organizer. Particularly effective in combination with plants, golden mirror frames or tropical prints. An interior statement that skillfully combines function and fantasy - tongue-in-cheek, unusual and guaranteed to be a talking point.
- Black wall coat rack with monkey motif, 21 x 38 x 5 centimeters (H/W/D)
- Four cute little monkeys provide stylish space for jackets, bags and accessories
- Richly detailed and with a vintage look, the wardrobe sets unique accents
- Made from robust polyresin and painted and varnished
- An exotic design highlight for every hallway and entrance area
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 21 cm |
| Anchura | 38 cm |
| Profundidad | 5 cm |
| Peso | 0.73 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,10 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, capacidad de carga máxima, hecho a mano, horizontal |
| Imprimir catálogo: | Poliresina, para montaje en pared horizontal, 15 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Habitación: | Corredor |
| Temporada: | Saison2024-2 |
Valoraciones
Conectarse