Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This wall object in a striking lip shape provides a bold splash of color and attracts everyone's attention. The rich red hue adds a modern, artistic touch to any room, while the 3D effect gives the design additional depth and vibrancy. Perfect as a highlight in minimalist or pop interiors - whether above the sofa, in the hallway or as a statement in the bedroom, this object brings style and energy to any wall.
- Red lip-shaped wall object, 30 x 23 x 8 centimeters (H/W/D)
- This lip-shaped wall object sets an interesting accent with its rich red tone
- The impressive 3D effect gives the wall object depth and stands out vividly against the wall
- Made from robust polyresin and therefore particularly easy to clean
- Crafted by hand, each piece is unique
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 23 cm |
| Anchura | 30 cm |
| Profundidad | 8 cm |
| Peso | 1 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,10 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Rojo |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | : Poliresina, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Lips |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Topic: | Valentines Day |
Valoraciones
Conectarse