Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
More than a mirror, more functional than a decorative object: with the golden pineapple you will demonstrate good taste in furnishing and at the same time bring more light into any room. A touch of vintage makes this beautiful glamorous wall decoration unique.
- Large, decorative mirror object in the shape of a golden pineapple
- The gold-coloured mirror object looks tasteful on both white and coloured walls
- Intentional vintage traces give the pineapple wall mirror a special character
- Works just as well as a stand-alone piece as it does in combination with other themed mirrors.
- A must-have for lovers of the urban jungle look and glamour
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 49 cm |
| Anchura | 25 cm |
| Profundidad | 4.5 cm |
| Peso | 2.001 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | vertical |
| Imprimir catálogo: | Objeto: Vidrio Reflectante, Marco: Poliresina, para montaje en pared vertical |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Mirror |
| Temporada: | Saison2021-1 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Mayo, Diciembre |
Valoraciones
Conectarse